Хім. обробка проти грунтових шкідників

Для декоративних та хвойних рослин Особливо небезпечними є пластинчастовусі фітофаги, зокрема, різноманітні види хрущів. Їх личинки характеризуються винятковою шкідливістю, пошкоджуючи коріння рослин сосни у розсадниках і лісових культурах. 

Значна трофічна активність личинок, тривалий, три та більше років розвиток, відсутність високоспеціалізованих видів паразитоїдів і хижаків, потаємний спосіб життя у ґрунті (Трибель та ін., 2014) обумовлюють значні поширення та шкідливість цих фітофагів (Фокін, 2007).
Сучасні технології захисту розсадників і молодих культур передбачають інтенсивне використання токсичних хімічних інсектицидів шляхом багаторазового внесення їх у ґрунт для знищення личинок пластинчастовусих. Погодні високі температурні умови впливають на прогрівання грунту що можут викликати не своечасну активність грунтових шкідників а саме личинок хрущів. Їх процес розмноження залежить від віку личнок та температури грунту. 
Саме най небезпечний період загрози личинок відбувається на добре зволоженому та прогрітому грунті, тоді всі личиночні стадії знаходяться в зони корневої системи де добре підгризають коріння молодих декоративних культур. За рахунок харчової активності личинки наберають білкову массу тіла що дає сили переміщуватись по певних маршрутах що може перейти свій пороговий рівень рослин (найвразливіша зона кореневої системи). Самі вразливі стадії личинок хрущів 3-й та 4-й вік. 
В цей період у личинки добре сформований ротовий апарат і мають здатність підгризать товсті коріння ялинок, сосни, ялівців, туї, та інших рослин. З основних загрозливих видів шкідника є мармурові, східні та західні хрущі. За по діяти їхньої загрози можуть бути протруювачі на основі імідоклопріда але це є винищувальна дія препаратів що знищують корисних ентомофагів які відповідають за поїдання поганих комах, порушують при цьому саморегуляцію та збережиння популяції цих корисних хижаків, тому в ландшафтних декоративних садах краще користуватись ентопатогеними препаратами біологічного походження які мають інфікуючу та винищувальну дію.  
Коли ці препарати потрапляють на мягкі кутикули тіла личинки хрущів шляхом трофічного субстрата через парос, ( ротові шляхи) що призводить до повної септимеції, ( повне враження штамами гриба) при цьому цей біологічний метод зберігає екосистему та збережиння корисних ентомофагів. Цими препаратами проливають робочою рідиною зони кориневої системи проти грунтоживучих шкідників. Але коли мова йде про лікування крупномірних хвойних дерев біологічні препарати не є ефективними приходиться користуватись хімічними методами лікування.  

Замовити послугу хім. обробки проти грунтових шкідників

Ми зв'яжемось для уточнення деталей як найшвидше!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.