Хім. обробка хвойних та листяних культур, і їх лікування

Illustration


Basalt photo

Лікування крупномірних дерев, сосен та ялинок

Illustration

Хім. обробка крупномірних хвойних дерев

Illustration

Обробка крупномірних листяних дерев

Basalt photo

Обробка та дезінфекція гарячим туманом проти кліщів

Ошатні хвойні дерева – справжня окраса будь-якого подвір’я, парку чи лісу. Мрієте, аби і у вашому домогосподарстві були такі насадження? Тоді вам варто попіклуватися про якісне та своєчасне обприскування дерев з використанням сучасним хімічних засобів. Воно допоможе позбутися багатьох шкідників та захистити дерево від різних хвороб. Якщо хочете бути впевнені у тому, що препарати було обрано правильно, а також саме обприскування було виконання з дотриманням усіх вимог, довіряйте таку роботу професіоналам з великим досвідом роботи. Звернувшись у компанію Дендро Протект, ви можете не сумніватися у якості надання послуг. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальну програму догляду та лікування хвойних дерев.

Від яких шкідників допоможе обробка дерева хімічними препаратами?

Якісна та своєчасна обробка хвойних від шкідників захистить їх від:1. Хермесів. Вони не можуть самостійно знищити насадження, але вони відмінно розповсюджують інші небезпечні захворювання, зокрема бактеріози та грибкові. Про те, що дерево вразили хермеси, можуть свідчити маленькі чорні комашки, що нагадують тлю, на нижній частині хвої, а також галові нарости лілового чи жовтуватого кольору. Складність боротьби з таким шкідником полягає у тому, що він розвивається циклічно. Тому тут обробка дерев знадобиться кілька разів: у травні та в червні-липні. Якщо комах багато, знадобиться до 4-х обробок з інтервалом тиждень.2. Щитівки (справжні і несправжні). Вони вражають не лише хвойні, а і садові культури. Максимальний розмір шкідника – 2,5 мм. Через нього хвоїнки стають жовтими або чорними, відпадають. Сильне зараження може спричинити загибель навіть молодого деревця. Тому важливо проводити обробку насаджень від такого шкідника.3. Кліщ павутинний. Активно розповсюджується у суху та спекотну погоду. Якщо ви помітили темні крапки та павутинки на дереві, швидше за все це саме павутинний кліщ. Обробляти інсектицидами насадження потрібно мінімум тричі, починаючи із травня.4. Самшитова вогнівка. Такий шкідник дуже небезпечний для дерев. Вона дуже швидко винищує рослини. За літо може вивестись два покоління комах. А якщо осінь і весна тепла, тоді ще більше. Шкідник надзвичайно швидко виїдає м’які тканини. Тому важливо вчасно виявити його та обробити дерево.5. Жук-короїд. Його називають одним із найнебезпечнішних стовбурних шкідників. Насамперед вони винищують хворі дерева та швидко перекидаються на здорові. На наявність шкідника може вказувати «деревне борошно» на землі під насадженнями. Також може відпадати кора або хвоя. Аби позбутися короїда, потрібно двічі на рік обробляти дерево системними препаратами.

Грибкові хвороби

Окрім шкідників, хвойні дерева також можуть страждати від грибкових захворювань. Одне із найрозповсюдженіших – шуте. Це збірна назва хвороб, через які хвоїнки передчасно відмирають. Існує кілька різновидів шуте. Але всі вони викликають зміну кольору хвоїнок та подальше її відмирання.
На ранній стадії хвороби на хвоїнках можна помітити невеликий наліт. Тоді вже влітку хвоя відмиратиме та обсипатиметься. Слабке чи молоде деревце може загинути вже за один сезон.
Щоб позбутися шуте, деревця потрібно обробляти відразу після танення снігів та наприкінці весни. Наступний етап обробки слід провести на пізніх стадіях вегетації.
Іржа – ще одна розповсюджена хвороба хвойних дерев. Через неї на хвоїнках з’являються жовтуваті крапки. Хвоя втрачає свою декоративність. Іржавинні грибки можуть вражати не лише хвоїнки, а і пагони та стовбури. Найчастіше іржа вражає сосни та ялівець.
Обробка дерева від іржі потрібна кілька разів з інтервалом у два тижні, аж поки сліди грибка не зникнуть.
Хімічна обробка фруктових дерев, а також хвойних – це один із напрямків роботи нашої компанії. Обираючи нас, ви можете бути впевнені у тому, що всі рослини на вашій присадибній ділянці будуть здоровими та красивими.