Хімічна обробка хвойних пород

Якщо хочете мати здорові дерева, створюйте їм оптимальні умови для росту: склад ґрунту, сусіди, режим освітлення й поливу. Якщо ви помітили ознаки ослаблення дерева, то слід уважно його оглянути й за симптомами чи ознаками визначити причину пошкодження чи ураження. 

У цьому вам допоможуть наші фахівці. Якщо ви визначили причину, треба застосовувати заходи захисту. Хвороб хвої дуже багато. Збудники можуть проникати через продихи, рани після граду, оббивання гілками сусідніх дерев, обрізки. Сильно уражені рослини та гілки треба вилучити, рани продезінфікувати.
На сосні застосовуйте системні фунгіциди на початку росту пагонів (2 декада травня), а вдруге – через 3 тижні. У випадку склеродеріозу обприскування з інтервалом 3 тижні продовжувати до середини вересня. У випадку склерофомозу обприскуйте хворе дерево в кінці квітня, в кінці травня, на початку липня, у вересні, а також – під час зимових відлиг.
Хвою молодих сосон може пошкоджувати рудий сосновий пильщик. Його гнізда треба зрізати. Хвою старших дерев можуть пошкоджувати личинки звичайного соснового пильщика, гусениці соснового шовкопряда, соснової совки та соснового п’ядуна. Зазвичай пошкодження до 30% хвої не шкодить стану дерева. Тому зважаючи на обмежені технічні можливості обприскування високо розташованих крон інсектициди застосовуйте лише за дуже високої чисельності цих комах. Час застосування – знаходження личинок молодших віків у кронах (орієнтовно травень і серпень).
Для захисту ялини від хермесів на початку травня зробіть профілактичне обприскування дозволеними інсектицидами та мінеральним маслом, а також полийте рослини під коріння інсектицидами та Цирконом (0,01%) для системного захисту. Повторіть з інтервалом 2 тижні, поки не будете виявляли «пушок» – ознаки хермесів.
Для захисту від хвороб хвої ялини внесіть під коріння стимулятор коренеутворення (Корневин або аналоги) не менше 3 разів, з інтервалом 2–3 тижні – Циркон, Епін (для підвищення імунітету). Якщо встановлено інфекційну природу хвороби, додати дозволені фунгіциди.
За високої чисельності ялівцевої попелиці, ялівцевої щитівки, ялівцевої молі, ялівцевого борошнистого червця не менше 2–3 разів з інтервалом 10–14 днів обприскайте хвою дозволеними системними інсектицидами (Актара, Енжіо, Конфідор), причому бажано щоразу застосовувати інший препарат. Для профілактики інфекцій у квітні обприскайте ялівці фунгіцидами разом із інсектоакарицидами 1–2 рази з інтервалом 2–3 тижні. Перша обробка – бакова суміш Ридоміл Голд МЦ + Цезар + гумат Na, друга – Стробі, Скор або Квадрис і лигногумат.
Для захисту туї від інфекційного в’янення обприскайте рослини рано навесні Курзатом (0,7 % розчин). Далі чергуйте Стробі (0,04 %), Фундазол (0,02 % розчин), Байлетон (0,15 %) із додаванням Циркону (0,0 1%).
Усі обприскування бажано здійснювати ранцевою апаратурою, яка забезпечує дрібнодисперсне обприскування, що мінімізує стікання робочої рідини та збільшує ефективність обробки.

Замовити послугу хімічного захисту крупномірних дерев

Ми зв'яжемось для уточнення деталей як найшвидше!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.