Пухирчаста іржа на соснах

Пухирчаста іржа на всіх соснах – дуже важлива хвороба, яка вбиває звичайну, веймутову та чорну сосну різного віку. Грибок вперше вражає хвою восени, і наступної весни на хвої з’являється багато крихітних жовтих крапок. Протягом наступних років або двох грибок поширюється на гілки та стовбурі. У середині літа на черешку розвиваються помаранчеві пустули, які виділяють рідину, що містить спороношення 1-го типу. Наступної весни ці спори викликають утворення білих пухирців на корі.  

Плодові тіла утворюють рак, який продовжує рости та розвиватись. Листя над раком жовтіє, а потім стає червонувато-коричневим. 
Смертність заражених гілок хвої призводить до того, що гілка або стебло ослаблюється, ламаються, стають слабкими та більш схильні до заселиності шкідників, тим самим є точкою проникнення гнильного гриба. Білі плодові тіла, у свою чергу, виробляють помаранчеві спори, які розносяться вітром і заражають інші сосни. Рослини хозяїни цього виду гриба є (червона смородина, агрус і чорна смородина). 
Багато поколінь спор послідовно живуть на нижній поверхні листя рослин цієї родини, тим самим сприяючи швидкому поширенню хвороби на значні відстані. Нарешті, в кінці літа або на початку осені на листках сімейства смородинових розвиваються ниткоподібні плодові тіла . Останній тип спор виробляється і служить для передачі хвороби іншим соснам.  
Такий цикл розмноження можна зупинити всоечасними профілактичними оприскуванням до початку розмноження вегетативного тіла пухирчастої іржі, а саме головне видалить чи пересадити рослини які знають здатність провокувати цю хворобу.  

Замовити послугу лікування пухирчастої іржі на соснах

Ми зв'яжемось для уточнення деталей як найшвидше!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.