Thank you!
We will contact you shortly
Обслуговування декоративних розсадників повинен буди планових та систематичний, наша компанія dendro protect забеспечить всіх необхідними профілактичними засобами захисту рослин для покращення ростових процесів та допоможе якісними матиріалами покращити процес вирощування рослин.
Основні види робіт в процесі догляду розсадників
Полив
Найважливішим фактором для досягнення гарного успіху в розсаднику є наявність достатньої кількості води для забезпечення оптимального росту розсади. Найчастіше причиною проблем з шкідниками і хворобами в розпліднику є недостатній полив, оскільки розсада буде на ослабленій стадії, а отже, більш схильна до шкідників і хвороб. Хорошим показником недостатнього поливу в розпліднику є випадки захворювання на грибкові захворювання. Погане або нерівномірне покриття системи поливу також може призвести до поганої однорідності сходів.
За існуючої технології зрошення в розпліднику або за допомогою верхньої дощувальної системи (OSS) або прокладки плоских дощувальних труб (наприклад, Sumisansui), полив слід проводити двічі на день по 45 хвилин кожен раз, щоб забезпечити 8 мм води в день. Щоб перевірити, чи достатньо води, що подається, можна використовувати дощомір.
Удобрення
Добре відомо, що норми добрив для розсадників вимагають пристосування до різних методів господарювання та залежно від різних типів ґрунту (Hew & Toh, 1973). Однак рекомендації та система, описані в цій статті, засновані на супіщаних суглинках, внутрішніх ґрунтах для загального використання та на звичайних добривах або добривах із контрольованим/повільним вивільненням.
Корекційне внесення добрив
При використанні SRF важливо регулярно стежити за кольором і зростанням розсади через довгий інтервал без будь-яких інших добрив. У випадках неправильного або неадекватного внесення, що вказується за кольором і силою розсади, потрібне внесення добрив відповідно до звичайної програми добрив для відповідного віку розсади, наведеної в таблиці 2.
Боротьба зі шкідниками та хворобами
Це ще один важливий аспект в управлінні розплідником олійної пальми. Зараження шкідниками та хворобами можуть завдати тривожних збитків і збитків, якщо їх не розпізнати на ранній стадії та швидко взяти під контроль. Більшості проблем зі шкідниками та хворобами можна уникнути за допомогою правильних агрономічних та управлінських практик, але там, де їх не уникнути, вирішальне значення мають раннє виявлення та оперативні заходи боротьби.
Поширені шкідники і хвороби в розпліднику
Поширеними шкідниками в розпліднику є червоний павутинний кліщ, тріпси, щитівки, галова попелиця, гусениці, що поїдають листя,грунтові шкідники коріння, стовбурові шкідники. Поширеними захворюваннями є в основному грибкові хвороби листя, такі як кривулярія, церкоспоріоз і гельмінтоспоріоз.Боротьба зі шкідниками та хворобами
Існує ряд заходів, які, якщо їх виконати, можуть допомогти зменшити частоту та серйозність нападу шкідників і хвороб у розпліднику. Ключ до хорошого контролю P і D — це пильність і швидкі дії для стримування проблеми.
Профілактичне обприскування
Регулярне профілактичне обприскування не потрібно, якщо розсада інтенсивно росте і розсадник добре доглянутий.
Однак там, де декоративні рослини в розсадниках не є оптимальними за зростанням і силою, можна проводити двотижневе профілактичне обприскування фунгіцидами та інсектицидами, поки дерева чи кущі не повернуться до нормального росту. Пестициди можна змішувати із сумішами листових добрив за одне внесення, але це слід узгодити з постачальником, якщо у вас є сумніви. Обприскування бажано проводити ввечері після останнього поливу.
Прополка
Бур’яни в зоні розсадника слід знищити, оскільки деякі бур’яни можуть бути шкідниками або є господарями хвороб. Необхідно, щоб поліетиленові пакети були повністю очищені від бур’янів, які б конкурували за поживні речовини, вологу та сонячне світло. В ідеалі розплідник повинен бути чистим від бур’янів.
Замовити послугу комплексного обслуговування садових центрів - розсадників
Ми зв'яжемось для уточнення деталей як найшвидше!