Обрізка живоплоту

Нині велику популярність має загорожа з живих рослин. Її називають живоплотом. Найчастіше для формування «живого паркану» використовують декоративні кущі або ж дерева: самшит, кизильник, бирючину, барбарис, магонію падуболисту, хвойні та багато інших. При правильній обрізці та підготовці такий паркан може добре захищати подвір’я від чужих очей. Також він порадує свого господаря високими декоративними характеристиками, а ваш ландшафт зробить індивідуальним та неповторним. Головне тут – правильно обрати рослини та доглядати за ними. Зокрема, знадобиться якісна та своєчасна обрізка живоплоту. Вона допоможе отримати та зберігати бажану форму рослин протягом тривалого часу.

Компанія Dendro Protect пропонує послуги з акуратного обрізання живоплоту різних видів. Також тут доступна така послуга, як обрізка дерев будь-якого типу. Звернувшись до нашої компанії, ви можете бути впевнені у тому, що ваша жива огорожа матиме бажану форму. Обрізка живоплоту, ціна на яку в компанії Dendro Protect невисока, дозволить вам замовляти цю послугу систематично для підтримання збереження краси вашого ландшафту.

Навіщо потрібна обрізка живоплоту?

Регулярна стрижка живоплотів забезпечить декоративним кущам:
● повноцінний розвиток;● активне зростання, що супроводжується формуванням густої крони;● отримання бажаної форми;● стримування занадто швидкого росту (таким чином, рослини не створюватимуть перепон на ваших садових доріжках, не торкатимуться електроопор або інших інженерних конструкцій тощо).

Обрізка живоплотів: поради

Коли необхідно проводити стрижку живоплоту? Тут потрібно зважати на те, з яких саме рослин ви сформували свою живу огорожу. Якщо це хвойні, що ростуть повільно, обрізати їх необхідно тільки у весняний час. В процесі обробки не забудьте видалити всі пошкоджені зимовими вітрами гілочки. Якщо ваш живопліт із листяних порід, тоді обрізати їх необхідно двічі на рік: і навесні, і восени.
Якщо ж ви не плануєте чекати багато років, поки живопліт буде повністю сформованим, та обрали швидкоростучі рослини, стрижку потрібно буде виконувати кожні 6-8 тижнів. Так ви отримаєте пишну огорожу бажаної форми у короткий термін.
Виконуючі садові маніпуляції навесні, обирайте час, коли ще не почався активний сокорух. Але разом із тим і пам’ятайте про те, що занадто рання стрижка живоплоту у період, коли ще не минув ризик заморозків, може нашкодити рослинам. Восени повертатися до такої роботи у саду можна після опадання листя. Якщо вашу ділянку прикрашають декоративні рослини, які квітують, тоді влаштовуйте їм легку стрижку після цвітіння, видаливши квітконоси та зайву порость.На скільки сильно можна обрізати живопліт? Тут також все залежить від того, які у вас рослини. Зазвичай обрізають до третини пагона, хоча бувають і винятки. Так, приміром, на гортензіях можна залишати усього по три бруньки. З інструментів для обрізки можуть знадобитися мотоножиці, профілі, шаблони, рівень-мотузки тощо.

Замовити послугу обрізки жиплоту

Ми зв'яжемось для уточнення деталей як найшвидше!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.