Кліщі на туях

Якщо на вашій присадибній ділянці є туї, вам неодмінно потрібно знати, чим обробити тую від кліща, адже це один із найпоширеніших шкідників популярних вічнозелених красунь. Спеціалісти компанії Dendro Protect пропонують широкий спектр послуг із догляду за будь-якими рослинами, зокрема і деревами на ділянці. Обрати та замовити необхідну вам послугу з обробки туй від павутинного кліща можна на сайті компанії dendro-protect.com.ua

Чим обробити тую від кліща

Нині існує велика кількість препаратів для обробки вічнозелених дерев від павутинного кліща. Щоб позбутися від шкідника, можна використовувати:
● «Вертимек» (2 шт. по 10 мл);● «Актелік» (2 шт. по 6 мл);● «Ізабіон» (1 шт. 20 мл);● «Адювант» (2 шт. по 5 мл).
Застосовувати препарати слід одразу, як ви помітили павутинний кліщ на туях. Обробку потрібно виконувати методом обприскування. По 1 шт. кожного препарату слід розвести в 10 л води. Наступна обробка – через 10-12 днів. Тоді на 10 л води потрібно додати «Вертимек», «Актелік» та «Адювант». Під час розведення препаратів до бакової суміші «Адювант» необхідно використовувати останнім.

Чому з’являється павутинний кліщ на туях?

Серед найпоширеніших причин появи павутинного кліща на туях можна виокремити:
1. Дуже суха та тепла погода. Для того, щоб павутинний кліщ почав активне розмноження, буде достатньо, аби температура повітря зафіксувалася на рівні 25-30 градусів тепла.

2. Низька вологість повітря. Сухе повітря – це сприятливе середовище для розмноження павутинного кліща. Недостатній полив, занадто високі температури повітря сприятимуть тому, що може з’явитися кліщ на туях.

3. Недостатня вентиляція. Якщо повітря не проходить вільно через усі частини дерева, на ньому може з’явитися павутинний кліщ.

Як виглядає дерево, вражене павутинним кліщем?

Якщо ви помітили одну або кілька з нижчеперелічених ознак, це може свідчити про те, що дерево заражене павутинним кліщем.
1. Поміж гілок з’явилася павутинка. Вона має вигляд тонких білуватих чи жовтуватих шнурів. Зазвичай їх можна помітити на нижньому боці гілки.2. Зміна кольору. Зелені хвоїнки можуть ставати жовтими, сохнути та відпадати.3. Поява плям. На хвоїнках також можуть з’являтися плями коричневого або блідого кольору. Це вказує на початкову стадію зараження дерева шкідником.

Особливості обробки туй

Щоб забути про такого шкідника, як павутинний кліщ на туї, слід дотримуватися простих рекомендацій щодо обробки дерева:
● щоб приготувати робочий розчин, використовуйте чисту колодязну або водопровідну воду. Не варто брати воду з водоймищ, оскільки у ній можуть бути● мулисті частинки, які будуть негативно впливати на діючу речовину і погіршать її ефективність;● найкращий час для обробки дерев – ранок та вечір;● погоду обирайте суху та безвітряну. Прослідкуйте, аби цього дня не було опадів;● під час обприскування тримайте розпилювач на відстані пів метра від гілок;● слідкуйте за тим, аби вся поверхня дерева була обприскана рівномірно.
Своєчасне звернення в компанію Dendro Protect– це ваш ключ до того, аби мати здорові та красиві дерева на своїй ділянці.

Замовити послугу знищення кліщів на туях

Ми зв'яжемось для уточнення деталей як найшвидше!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.