Обприскування дерев навесні

Весна – це час, коли прокидається природа, готується до нового витка розвитку. Власникам саду потрібно знати про те, що одна з важливих процедур, які потрібні для правильного розвитку та росту вашого саду, – це обприскування дерев. Весна – саме час почати це робити. Які для цього потрібно мати інструменти? Які препарати використовувати? Як готувати розчин? Якщо ви не хочете самі шукати відповіді на всі ці питання, довіртеся професіоналам та замовте послугу «обприскування фруктових дерев весною» у компанії Dendro Protect. Наші спеціалісти знають усе про цю процедуру та зможуть правильно підібрати необхідні для цього препарати. Тож вам не доведеться хвилюватися!

Обприскування дерев навесні

Що треба зробити в саду перед тим, як почати обприскування дерев весною?

Щоб обприскування дерев навесні було успішним, потрібно попередньо підготувати сад. Для цього слід:
● обрізати сухі та пошкоджені гілки;● оглянути крону, аби перевірити, чи не залишились на ній перезимувалі шкідники;● обчистити стовбур від кори, що тріскається, та будь-яких наростів;● очистити пристовбурні кола;● провести попередній захист дерева від шкідників.
Після цього можна починати обприскування саду весною від хвороб та шкідників.

Які фактори слід брати до уваги під час обприскування саду

Перед тим, як розпочати процедуру, слід зважити всі особливості шкідника та збудника хвороби. Адже кожен їхній різновид має свої періоди активності. Саме тому обприскування дерев весною потрібно проводити до чотирьох разів. При цьому до уваги потрібно брати:
● погодні умови;● фазу розвитку дерева;● фази активності шкідника.
Вчасно вжиті заходи допоможуть вам отримати якнайкращий результат.
Етапи обприскування дерев навесні.
1. Перший етап – це профілактичне обприскування. Воно необхідне для того, аби позбутися шкідників, які перезимували на дереві, а також хвороб, що почали розвиватися із настанням тепла. Найкращий час для першої обробки – момент набрякання бруньок. Зазвичай це відбувається, коли температура повітря становить 4-5 градусів. При першому обприскуванні зазвичай проводять обробку від парші, моніліозу, гниття та ін.
2. Другий етап. Його називають «обробка по зеленому конусу». Її слід проводити тоді, коли бруньки вже не просто набрякнули, а і лопнули, але зелене листя ще не повністю розпустилося. На цьому етапі дерева захищають від грибкових хвороб та комах-квіткоїдів. Разом із обприскуванням можна використовувати клейові пастки, захисні пояси від шкідників та феромонні пастки.
3. Третє обприскування. Воно має назву «по рожевому бутону». Його проводять тоді, коли бруньки вже трохи висунулися, але не розкрилися до кінця – бутони невеликі. В такий час важливо обробити рослину від борошнистої роси та парші. У різних культур стадія розкриття бутонів може настати раніше або пізніше, тому час обробки потрібно підбирати для кожного дерева окремо. На цьому етапі потрібно знати, що обприскування слід провести до того, як бутони повністю розкрилися.
4. Після цвітіння. Це профілактична обробка рослини для підвищення імунітету, захисту від шкідників та хвороб.

Особливості обробки

Щоб обприскування дерева мало найкращі результати, дотримуйтеся простих рекомендацій:
● обприскування слід проводити у суху та безвітряну погоду (зазвичай це роблять уранці або ввечері);● обробка рослини виконується повністю – від пристовбурного кола до крони;● обирайте засоби, які не мають негативного впливу на комах-запилювачів;● строго дотримуйтеся інструкції виробника препарату під час приготування розчину для обробки;● відмовтеся від обприскування фруктових дерев у період їхнього цвітіння.
Обприскування фруктових дерев весною – важливий етап у догляді за садом. Правильно виконати цю роботу вам допоможуть співробітники компанії Dendro Protect. Довірте нам свій сад та насолоджуйтесь високим врожаєм вже цього року!

Замовити послугу обприскування дерев навесні

Ми зв'яжемось для уточнення деталей як найшвидше!

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.